Cloudové hraní

Zahrajte si ve vysokém rozlišení a maximální kvalitě nejnovější hry na kancelářském počítači, starším notebooku nebo
mobilním telefonu přes cloudové herní služby, kde hardwarový výkon v reálném čase poskytují výkonné servery.


Zařízení pro hraní her v cloudu

Ke hraní nejnovějších high-end videoher ve vysokém rozlišení s maximálními detaily při 60 FPS nebo i více snímky za sekundu už nutně nepotřebujete výkonné herní PC s nařezanou grafickou kartou. Můžete velmi jednoduše využít hraní her v cloudu, kde za vás veškerou práci vykonají výkonné serverové farmy, vy si tak maximální herní zážitek užijete také na běžném počítači nebo přenosném notebooku. Ze vzdálených serverů se hry nemusí streamovat pouze na obrazovky monitorů, ale cloudové hraní si vychutnáte i na celé řadě dalších zařízení, které máte momentálně po ruce. Patří mezi ně nejen chytré telefony a tablety, ale s vhodným bezdrátovým ovladačem můžete hrát většinu moderních her i přímo na obrazovce vybrané Smart TV. S dostatečně stabilním a rychlým internetovým připojením budete spolehlivě hrát hry v cloudu nejen doma, ale také kdekoliv na cestách.


Hrajte atraktivní hry v cloudu na řadě vybraných i oblíbených zařízeních

Prozkoumejte doporučenou techniku vhodnou pro pohodlné hraní her přes cloudové herní platformy

Stolní počítače a notebooky

Stolní počítače a notebooky

V současnosti již nemusíte pravidelně investovat obrovské peníze do výkonného herního PC, abyste mohli snadno hrát nejnovější hry na maximální obrazové detaily. Pro hraní nových a velmi náročných her v digitální distribuci můžete jednoduše využít také běžný počítač či slabší přenosný notebook s operačním systémem Windows, který máte k dispozici. V závislosti na provozovateli streamovací služby pro hraní her v cloudu si nejnovější videoherní tituly zároveň užijete na počítačích Apple Mac i MacBook s operačním systémem MacOS.

Mobilní telefony a tablety

Mobilní telefony a tablety

Na mobilních zařízeních se nemusíte spolehnout pouze na hraní her dostupných v Google Play nebo App Store. Díky cloudovému hraní můžete většinu rozehraných her na osobním počítači dokončit i na běžném mobilním telefonu nebo oblíbeném tabletu. Ke hraní tedy nutně nepotřebujete nejnovější smartphone či výkonný tablet. Stačí pouze tyto poměrně běžně dostupné mobilní zařízení vybavit kompatibilním herním ovladačem / gamepadem, který usnadní hraní her, které místo dotykového ovládání vyžadují klasický herní ovladač.

Herní konzole

Moderní herní konzole

Kromě toho, že vám vybrané cloudové herní služby umožňují hraní atraktivních konzolových her na klasickém počítači nebo mobilních zařízení, tak můžete také na vybraných herních konzolích hrát i nejnovější herní tituly určené původně pro nadupané herní PC. Mezi tyto herní konzole patři například Nvidia Shield založená na oblíbeném operačním systému Android, která běžně funguje jako herní konzole a multimediální centrum v jednom. Jednoduše tak získáte přístup do velké knihovny her, které si užijete ve 4K kvalitě.

PC handheldy

Snadno přenosné PC handheldy

Hned vedle herních počítačů, notebooků či herních konzolí oceníte hraní přes vybrané cloudové služby na přenosných PC handheldech. Jde o kapesní počítače do ruky, které disponují dostatečně výkonnou hardwarovou výbavou, vlastním displejem a řadou ovládacích prvků pro hraní kdykoliv a kdekoliv. PC handheldy jsou díky přítomnosti OS Windows určeny pro hraní většiny oblíbených počítačových her nejen doma, ale i na cestách. Využijte možnosti těchto zařízení a jednoduše si zkraťte dlouhou chvíli hraním her na jakémkoli místě.

Chytré televize

Vybrané chytré televize

Moderní cloudové služby pro streamované hraní se rozšiřují také na řadu dalších zařízení. Kromě stolního počítače, přenosné notebooky, smartphony nebo tablety si nejnovější videohry ve vysokém rozlišení na maximální obrazové detaily se stabilním frameratem zároveň také užijete na vybraných chytrých televizorech. Tyto moderní Smart TV s podporou cloudových her stačí vybavit vhodným gamepadem. Streamované hraní podporují vybrané Smart TV oblíbené značky LG s webOS, Samsung s OS Tizen nebo TV výrobci využívající Android TV.

Multimediální centra

Hrajte přes multimediální centrum

Jestliže nemáte chytrý televizor s přímou podporou streamovacích služeb pro cloudové hraní nejnovějších her, pak můžete možnosti stávající TV rozšířit pomocí vhodného multimediálního centra. Mezi podporovaná multimediální centra patří Google Chromecast Ultra (3. generace), se kterým přes HDMI rozhraní streamujete na velkou obrazovku televizoru obsah z vybraných cloudových služeb. Stačí k multimediálnímu zařízení připojit podporovaný bezdrátový ovladač / gamepad a můžete začít na televizi hrát počítačové hry.


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb pro cloudové hraní her

Prozkoumejte seznam streamovacích herních platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody

  • GeForce NOW
  • Xbox Cloud Gaming
  • Google Stadia
  • Amazon Luna

Potřebujete našlapaný herní počítač?
Místo streamování her chcete raději hrát nové hry klasickým způsobem...

Vyberte HERNÍ PC


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 CloudoveHrani.cz


Nootebooky

Pořiďte si nový notebook
Hrajte cloudové hry na obrazovce nejnovějšího notebooku, který využijete ke hraní her, sledování videa nebo k pracovní činnosti...

 Nakupujte výhodně