Cloudové hraní

Zahrajte si ve vysokém rozlišení a maximální kvalitě nejnovější hry na kancelářském počítači, starším notebooku nebo
mobilním telefonu přes cloudové herní služby, kde hardwarový výkon v reálném čase poskytují výkonné servery.


Více o webu cloudové hraní

Celá redakce webových stránek cloudovehrani.cz patří mezi velké herní fandy a zároveň i mezi nadšence do moderních technologií. Z toho důvodu pravidelně připravujeme komplexní informace o moderních streamovacích službách pro cloudové hraní, se kterými můžete hrát nejnovější high-end hry na celé řadě rozmanitých zařízení. Na jednom místě přinášíme nezávislé informace o nabídce a cenách mnoha poskytovatelů streamovacích herních platforem dostupných kdekoliv po celé EU. Našim cílem je nabídnout dostatek informací a umožnit velmi rychlé srovnání veřejně dostupných nabídek pro snadný výběr služby s nejlepším poměrem ceny a výkonu.


Proč uživatelé běžně využívají webové stránky cloudovehrani.cz

Zjistěte 4 důvody, proč ostatní návštěvníci používají právě náš web při výběru cloudové herní služby

 • Úspora času při hledání službyÚspora času při hledání služby
  S kompletním přehledem dostupných služeb vám ušetříme drahocenný čas strávený jejich hledáním
 • Rychlé a přehledné porovnáníRychlé a přehledné porovnání
  Jednoduché srovnání, se kterým vyberete službu s ideálním poměrem ceny a výkonu během pár minut
 • Nezávisle a bez podmínekNezávislý srovnávač bez podmínek
  Nechceme žádné osobní údaje a nebudeme vám nic nabízet. Naše služby vždy poskytujeme bezplatně
 • Přehled o akčních nabídkáchOkamžitý přehled o akcích i slevách
  Sledujeme za vás aktuální ceny, důležité slevy nebo výhodné akce. S námi tak můžete jednoduše ušetřit

Všeobecné podmínky používání webu CloudoveHrani.cz

Základní popis služby / Obsah stránek cloudovehrani.cz funguje jako porovnávač veřejně dostupných produktů nebo služeb a má výhradně informativní charakter. Provozovatel webu není poskytovatelem žádného z prezentovaných produktů nebo služby.

Autorská práva / Pokud zpravidla není uvedeno jinak, veškerá autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům na webu náleží vždy provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které mohou být na webu zobrazeny, přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem nebo jejich produktů.

Ochrana osobních údajů / Jako provozovatel webu nesbíráme a zároveň nezpracováváme žádné osobní údaje (např. cookies třetích stran, IP adresy, polohu, e-maily apod.) o uživatelích stránek, které by je mohli jakkoli identifikovat.

Způsob financování webu / Peníze na provoz stránek nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme tak obdržet provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna není hrazena z peněz uživatelů, ale je vždy stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby nabízí (stejně jako např. reklamy na internetu, v televizi, rádiu apod.).

Omezení odpovědnosti provozovatele / I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou pouze orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatel webu neodpovídáme za případnou škodu nebo i jinou újmu, která může vzniknout při použití těchto stránek, a zároveň také neneseme odpovědnost za obsah cizích stránek, na které může být dále odkazováno.


Chcete vědět o cloudových herních službách více informací?

Prohlédněte si všechna nejdůležitější témata, kterým se ve spojení s cloudovým hraním věnujeme


Kontakt a fakturační údaje

Pokud se s námi chcete spojit pro získání podrobnějších informací o cloudovém hraní, nebo z důvodu případné spolupráce, můžete nás velmi jednoduše kontaktovat přímo na e-mailu info@cloudovehrani.cz Jestliže to bude možné, rádi vám plně vyhovíme.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa


Potřebujete našlapaný herní počítač?
Místo streamování her chcete raději hrát nové hry klasickým způsobem...

Vyberte HERNÍ PC


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 CloudoveHrani.cz


Nootebooky

Pořiďte si nový notebook
Hrajte cloudové hry na obrazovce nejnovějšího notebooku, který využijete ke hraní her, sledování videa nebo k pracovní činnosti...

 Nakupujte výhodně