Cloudové hraní

Zahrajte si ve vysokém rozlišení a maximální kvalitě nejnovější hry na kancelářském počítači, starším notebooku nebo
mobilním telefonu přes cloudové herní služby, kde hardwarový výkon v reálném čase poskytují výkonné servery.


Výhody streamovaného hraní her

Prozkoumejte celou řadu rozmanitých výhod, které poskytují streamovací herní platformy a zjistěte, proč je právě cloudové hraní pro vás tou nejlepší volbou. Streamované hraní her nově získává na oblibě mezi stále větší skupinou hráčů, hlavní výhodou je přístup k rozsáhlé knihovně atraktivních her v digitální distribuci, které si v maximální kvalitě spolehlivě zahrajete i na slabém počítači. Mezi nejznámější cloudové herní platformy patří GeForce NOW, Xbox Cloud Gaming, Google Stadia, Amazon Luna, PlayStation Now, Shadow, Vortex, Boosteroid včetně řady dalších, se kterými si užijete streamované hraní nejen na obrazovce počítače i notebooku, ale zároveň také na mobilním telefonu, tabletu nebo vybraných Smart TV s kompatibilním gamepadem.


Proč se vyplatí hrát nejnovější hry přes streamovací herní platformy?

Prozkoumejte nejdůležitější výhody streamovacích služeb oproti běžnému hraní na PC nebo herní konzoli

Hrajte špičkové hry na čemkoliv

Hrajte špičkové hry na čemkoliv

Připravte se na zcela novou úroveň hraní a využijte cloudové hraní her, které probíhá na vzdálených serverech, odkud se streamuje na celou řadu podporovaných zařízení. Díky tomu si tak špičkové hry snadno užijete na běžném stolním počítači i slabém notebooku, které jsou vybaveny nejen operačním systémem Windows, ale také macOS. Kromě toho můžete hrát nejnovější počítačové i konzolové hry na běžných smartphonech nebo tabletech. Streamované hraní využijete také na vybraných Smart TV či multimediálních centrech.

Nezdržujte se stahováním her a hrajte okamžitě

Nezdržujte se stahováním her a hrajte okamžitě

Moderní streamovací herní služby mění zažité stereotypy při hraní konzolových nebo počítačových her. U cloudového hraní her se už nemusíte nijak zdržovat stahováním jednotlivých herních titulů, jejich instalací nebo aktualizací. Hry přes streamovací herní služby máte okamžitě k dispozici, před hraním se ničím nemusíte zdržovat. Jednoduše vyberte zajímavý titul z online herní knihovny a užijte si hraní oblíbených i atraktivních videoher zcela na maximum, na celé řadě podporovaných zařízení, které máte momentálně po své ruce.

Užijte si hraní ve vysoké kvalitě

Užijte si hraní ve vysoké kvalitě

Když chcete hrát nejnovější high-end videoherní tituly ve vysokém rozlišení s maximálními detaily, potom potřebujete vysoce výkonný herní počítač. Jestliže výkonné herní PC nemáte, pak musíte kvalitu her snižovat a počítat s řadou kompromisů. U streamovaného hraní videoher HW výkon v reálném čase zajišťují výkonné servery. Nové hry ve vysokém rozlišení na maximální detaily s 60 FPS si nyní užijete i na běžném počítači nebo přenosném notebooku, který původně nebyl vůbec určen / vhodný ke hraní nejnáročnějších her.

Atraktivní nabídka zábavných her

Atraktivní nabídka zábavných her

Přes streamovací služby pro cloudové hraní můžete hrát celou řadů atraktivních a zábavných počítačových i konzolových her. V široké nabídce herní knihovny najdete léty ověřené i nové herní tituly, u kterých se vždy spolehlivě zabavíte. Mezi vyhledávané cloudové hry patří např. Control, DIRT 5, Hitman, Destiny 2, Assassin's Creed, Far Cry 6, Mafia III, Rainbow Six Siege, FIFA 22, Resident Evil Village, Dead by Daylight, World of Tanks, Fortnite, Mortal Kombat 11, Halo Infinite, Forza Horizon 5, Crysis, Gears 5, Cyberpunk 2077, Valheim...

Neutrácejte za drahý herní hardware

Neutrácejte za drahý herní hardware

Ještě v nedávné době platilo, že pokud chcete hrát nejnovější hry v optimálním rozlišení na vysoké detaily, musíte poměrně pravidelně investovat do stále výkonnějších komponent herního PC. Současné hry vyžadují značné nároky na grafickou kartu, procesor, operační paměť či SSD disky a bez jejich pravidelné výměny herní PC rychle zastará. Při streamovaném hraní si ovšem spolehlivě vystačíte s téměř jakýmkoliv počítačem, který máte aktuálně k dispozici. Jednoduše tak ke hraní využijte starší PC nebo pomalejší notebook.

Ušetřete na výdajích za elektřinu

Ušetřete na výdajích za elektřinu

Protože při hraní dochází v PC nebo herní konzoli k maximálnímu vytížení komponent s velkou spotřebou (grafické karty, procesory...) má hraní počítačových her velmi výrazný vliv na spotřebu elektrické energie v celé domácnosti. Výkonné HW komponenty jsou extrémně energeticky náročné a nehledě na jejich vysokou pořizovací cenu vás pouze jejich provoz stojí ročně nemalé peníze. Při hraní cloudových her přes streamovací službu se o výkon starají vzdálené servery, a vy si vystačíte s běžným počítačem i laptopem s nízkou spotřebou.


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb pro cloudové hraní her

Prozkoumejte seznam streamovacích herních platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody

  • GeForce NOW
  • Xbox Cloud Gaming
  • Google Stadia
  • Amazon Luna

Potřebujete našlapaný herní počítač?
Místo streamování her chcete raději hrát nové hry klasickým způsobem...

Vyberte HERNÍ PC


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 CloudoveHrani.cz


Nootebooky

Pořiďte si nový notebook
Hrajte cloudové hry na obrazovce nejnovějšího notebooku, který využijete ke hraní her, sledování videa nebo k pracovní činnosti...

 Nakupujte výhodně