Cloudové hraní

Zahrajte si ve vysokém rozlišení a maximální kvalitě nejnovější hry na kancelářském počítači, starším notebooku nebo
mobilním telefonu přes cloudové herní služby, kde hardwarový výkon v reálném čase poskytují výkonné servery.


Na jakých počítačích lze provozovat cloudovou herní platformu Amazon Luna pro streamované hraní her?

Nová cloudová herní platforma Amazon Luna pro streamované hraní počítačových her je přímým konkurentem služeb Nvidia GeForce NOW, Xbox Cloud Gaming či Google Stadia. Streamované hry můžete jednoduše hrát na PC, počítačích typu Mac, zařízeních z rodiny Fire TV a mobilních telefonech nebo tabletech s Androidem nebo Apple iOS. Pro hraní nejnovějších her tak už nepotřebujete nejvýkonnější počítač, díky platformě Amazon Luna si pro hraní oblíbených her ve vysokém rozlišení s maximálními detaily spolehlivě zahrajete i na obyčejném počítači, slabším notebooku nebo Chromebooku.

Na jakých počítačích lze provozovat cloudovou herní platformu Amazon Luna?

Jestliže chcete využít streamovanou herní službu Amazon Luna na běžném stolním PC nebo přenosném notebooku, pak potřebujete počítač s dvoujádrovým procesorem o taktu alespoň 2 GHz, základní grafickou kartou s podporou DirectX, operační paměti 8 GB typu RAM a volným diskovým prostorem s kapacitou 4 GB. Amazon Luna funguje na počítačích nebo noteboocích s operačním systémem typu Microsoft Windows 8.1 a novější nebo Apple macOS 10.13+.

Cloudovou herní službu Amazon Luna zároveň také spustíte na většině elegantních a kompaktních Chromebooků se 4 GB operační paměti RAM vybavených internetovým prohlížečem Chrome 77 nebo novějším, které jsou jinak určeny pro kancelářskou práci či prohlížení multimédií. Pro snadné hraní videoher přímo na přenosném notebooku či Chromebooku bude vyžadována USB nebo Bluetooth myš či případně herní ovladač.

Při využívání streamovací služby Amazon Luna pro cloudové hraní se pak samozřejmě neobejdete bez kvalitního vysokorychlostního připojení. K bezproblémovému provozu potřebujete minimálně 10 Mb/s pro rozlišení 1 080p se 60 FPS (snímky za sekundu).

Srovnání herních služeb

Tématické články

Jak si zahrát nejnovější AAA hry v maximální kvalitě na slabším počítači nebo pracovním notebooku s integrovanou grafickou kartou?

Chcete si užít zábavné hraní nových her klasickým způsobem? Prozkoumejte dostupné recenze a jednoduše vyberte nejlepší herní notebook

Prozkoumejte recenze streamovacích herních platforem a vyberte si nejlepší službu pro cloudové hraní na počítači nebo mobilním telefonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb pro cloudové hraní her

Prozkoumejte seznam streamovacích herních platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody

  • GeForce NOW
  • Xbox Cloud Gaming
  • Google Stadia
  • Amazon Luna

Potřebujete našlapaný herní počítač?
Místo streamování her chcete raději hrát nové hry klasickým způsobem...

Vyberte HERNÍ PC


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 CloudoveHrani.cz


Nootebooky

Pořiďte si nový notebook
Hrajte cloudové hry na obrazovce nejnovějšího notebooku, který využijete ke hraní her, sledování videa nebo k pracovní činnosti...

 Nakupujte výhodně