Cloudové hraní

Zahrajte si ve vysokém rozlišení a maximální kvalitě nejnovější hry na kancelářském počítači, starším notebooku nebo
mobilním telefonu přes cloudové herní služby, kde hardwarový výkon v reálném čase poskytují výkonné servery.


Minimální HW požadavky pro správný chod streamovací služby Nvidia GeForce NOW pro hraní v cloudu

Jestliže jste se rozhodli využít nový způsob hraní v cloudu, který umožňuje pohodlné hraní nejnovějších her ve vysokém rozlišení s maximálními detaily, pak potřebujete i odpovídající zařízení. Cloudová herní služba Nvidia GeForce NOW podporuje hraní na Windows PC, počítačích Mac OS, multimediálním centru a herní konzoli Nvidia Shield TV, ale i dalších zařízeních s Androidem včetně mobilních telefonů Apple iPhone nebo tabletů Apple iPad. Jakýkoliv z těchto zařízení během chvíle proměníte v herní počítač a můžete se okamžitě pustit do hraní nejnáročnějších PC her.

Minimální HW požadavky streamovací služby Nvidia GeForce NOW pro hraní v cloudu

Pro spolehlivé hraní her na stolním počítači nebo přenosném notebooku s operačním systémem patří mezi minimální systémové a HW požadavky 64bitová Windows 7 nebo novější, dvoujádrový procesor o taktu 2 GHz, grafická karta s podporou DirectX 11, a to včetně integrovaných GPU a 4 GB systémové paměti. Ke hraní atraktivních AAA her na GeForce NOW můžete zároveň využít také pracovní počítače Apple Mac vyrobené v roce 2009 a novější vybavené operačním systémem macOS ve verzi 10.11 nebo novější.

Cloudovou herní službu Nvidia GeForce NOW zároveň spustíte na většině elegantních a kompaktních Chromebooků se 4 GB operační paměti RAM vybavených internetovým prohlížečem Chrome 77 nebo novějším, které jsou jinak určeny pro kancelářskou práci či prohlížení multimédií. Pro snadné hraní videoher přímo na přenosném notebooku či Chromebooku bude vyžadována USB nebo Bluetooth myš či případně herní ovladač.

Při využívání streamovací služby GeForce NOW pro cloudové hraní se pak samozřejmě neobejdete bez kvalitního vysokorychlostního připojení. K bezproblémovému provozu potřebujete minimálně 15 Mb/s pro rozlišení 720p se 60 FPS nebo rychlost až 25 Mb/s a vyšší pro hraní her ve Full HD rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu.

Srovnání herních služeb

Tématické články

Jak si zahrát nejnovější AAA hry v maximální kvalitě na slabším počítači nebo pracovním notebooku s integrovanou grafickou kartou?

Chcete si užít zábavné hraní nových her klasickým způsobem? Prozkoumejte dostupné recenze a jednoduše vyberte nejlepší herní notebook

Prozkoumejte recenze streamovacích herních platforem a vyberte si nejlepší službu pro cloudové hraní na počítači nebo mobilním telefonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb pro cloudové hraní her

Prozkoumejte seznam streamovacích herních platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody

  • GeForce NOW
  • Xbox Cloud Gaming
  • Google Stadia
  • Amazon Luna

Potřebujete našlapaný herní počítač?
Místo streamování her chcete raději hrát nové hry klasickým způsobem...

Vyberte HERNÍ PC


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 CloudoveHrani.cz


Nootebooky

Pořiďte si nový notebook
Hrajte cloudové hry na obrazovce nejnovějšího notebooku, který využijete ke hraní her, sledování videa nebo k pracovní činnosti...

 Nakupujte výhodně